Marta Radomska ma ponad 8-letnie doświadczenie w dziedzinie wynajmu i zarządzania nieruchomościami, a ostatnio pracowała jako Commercial Manager w firmie BOIG, gdzie odpowiadała za wynajem powierzchni handlowych w takich obiektach, jak: Focus Park Gliwice, Rybnik, Bydgoszcz, Zielona Góra, Piotrków Trybunalski, Piła, Galeria Piastów w Legnicy, Galeria Cuprum w Lubinie, Gemini Park Bielsko-Biała. Marta Radomska ukończyła Wyższą Szkołę Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie.

Do nowego działu, jako Leasing & Marketing Specialist, dołączyła również Grażyna Morawiec-Jóźwicka, związana z CH Forum od początku inwestycji. Do tej pory pełniła obowiązki asystentki dyrektora centrum. Wcześniej pracowała też przez 6 lat w spółce Apsys, gdzie m.in. była specjalistą ds. zarządzania nieruchomościami. Grażyna Morawiec-Jóźwicka jest tłumaczem przysięgłym języka francuskiego. W najbliższym czasie planowane jest powiększenie nowego działu o jeszcze jedną osobę.
 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 280 osób reprezentujących 143 firmy.

Zapraszamy do udziału !