Wszystko to będzie sie działo 28 stycznia br. podczas akcji Noc zakupów. Tego samego wieczoru nastąpi także rozstrzygnięcie konkursu „Nocne zakupy z Gwiazdami”, który rozpoczyna się 21 stycznia. Zwycięzcy  zostaną nagrodzeni kuponami o wartości 500 zł na zakupy z wybraną gwiazdą. Przewidziane są także nagrody dodatkowe w postaci 10 bonów o wartości 100 zł.

Karolinka to największy kompleks handlowy w regionie Opola, obejmujący galerię i park handlowy. Położony na opolskim Zaodrzu, przy ulicy Wrocławskiej, oferuje klientom ok. 130 sklepów i punktów usługowych, zlokalizowanych na łącznej powierzchni 70 tys. mkw. W ofercie galerii znajdują się najpopularniejsze z polskich i międzynarodowych marek. Park handlowy z centrum wyposażenia wnętrz skupia natomiast sklepy pomocne w urządzeniu domu i ogrodu. Otwarte w 2008 roku centrum dysponuje także parkingiem na 2,7 tys. samochodów. Właścicielem CH Karolinka jest fundusz MGPA Europe Fund III zarządzany przez firmę private equity MGPA.

 
 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 280 osób reprezentujących 143 firmy.

Zapraszamy do udziału !