Salon CCC zajmie powierzchnię 328 mkw. Marka należy do notowanej na warszawskiej giełdzie spółki NG2, która jest jedną z największych w Polsce firm handlowych działających poza branżą FMCG. Oferuje szeroką gamę obuwia damskiego, męskiego, dziecięcego oraz akcesoriów. Koncept realizuje zasadę „house of brands”, czyli prowadzi sprzedaż wielu marek obuwia pod jednym dachem. W Polsce CCC liczy 273 salony.

– Sieć CCC oferuje dopasowane do aktualnych trendów obuwie dla całej rodziny. Cieszymy się, że tak dobrze rozpoznawana na polskim rynku marka dołączyła do grona naszych najemców. Jesteśmy przekonani, że klienci galerii zawsze znajdą tu coś dla siebie – mówi Joanna Grabowska, manager projektu z ramienia BOIG Property Consulting.

W nowym salonie o powierzchni 49 mkw. zacznie funkcjonować punkt sieci Play. Będą tam sprzedawane telefony, akcesoria oraz usługi tego operatora.

Galeria w Sieradzu będzie nowoczesnym, regionalnym centrum handlowo-usługowym zlokalizowanym w centrum miasta, liczącym ponad 20 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym ok. 10 tys. mkw przeznaczonych jest pod wynajem. Inwestorem jest Ingeborg Investments sp. z o.o., spółka z grupy Foren.

W parterowej galerii znajdzie się hipermarket Tesco i ok. 50 sklepów, lokali gastronomicznych i punktów usługowych. Parking pomieści 330 aut. Projekt galerii wykonały warszawskie pracownie architektoniczne Air Project i Studio Architektoniczne Atelier.Com, a generalnym wykonawcą robót jest firma IDS–BUD sp. z o.o.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 280 osób reprezentujących 143 firmy.

Zapraszamy do udziału !