Dziennik Polski poinformował, że zarządcy galerii Niwa przygotowują powierzchnię handlową dla dwóch nowych najemców. Dwukondygnacyjny salon H&M będzie miał 1 tys. mkw. To pierwszy sklep szwedzkiej marki w Oświęcimiu. Właściciele centrum postanowili także wybudować kino 3-D Movie dla 700 widzów. W tej chwili trwają rozmowy z sieciami zainteresowanymi pojawieniem się w rozbudowanej Niwie.
 
Dla nowych najemców właściciele galerii zdecydowali się powiększyć obiekt. Właśnie rozpoczęły się prace budowlane. – Mamy w tej chwili w Niwie wynajętą całą powierzchnię i właściciele są zadowoleni z efektów ponad rocznej działalności centrum, ale doszli do wniosku, że trzeba iść do przodu i zaproponować mieszkańcom coś nowego – tłumaczy dziennikarzom DP Jeremi Nieśpielak, który zarządza obiektem.

Galeria Niwa została otwarta w 2009 roku. W centrum na powierzchni 9,7 tys. mkw znajduje się 40 sklepów. Wśród najemców znalazły się: hipermarket Carrefour, Komputronik, Cropp Town, Vision Express, Drogeria Natura, Reserved, House i Wojas. Galeria dysponuje 312 miejscami w parkingu podziemnym i 155 miejsc przy centrum. Inwestorem projektu jest firma Ramsay, a deweloperem MMGM Development. Za komercjalizację odpowiada Master Management.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 280 osób reprezentujących 143 firmy.

Zapraszamy do udziału !