Inwestycja zostanie zlokalizowana na działce o powierzchni 5345 mkw. przy wyjeździe z Poznania w stronę Czupur.

W planowanym centrum handlowym znajdą się takie lokale jak: wielkopowierzchniowy sklep spożywczy, apteka, cukiernia, restauracja oraz drobne punkty handlowo-usługowe. Ponadto tuż przy obiekcie pojawi stacja beznzynowa i automatyczna myjnia. Jak mówi wiceprezes Family House – Izabella Łukomska-Pyżalska miejsce, w którym powstanie centrum jest bardzo atrakcyjne: – Już od kilku lat inwestujemy w gminie Mosina. Przede wszystkim cały czas rozbudowujemy osiedle Leśne w Czapurach, gdzie powstało już ponad 200 domów i mieszkań. Docelowo planujemy wybudować tam około 1000 nieruchomości, w związku z czym całe osiedle będzie liczyło 4 tys. osób. To właśnie w odległości zaledwie 500 m od naszej inwestycji, postanowiliśmy wybudować Family House Center.

Koncepcja architektoniczna przewiduje lekką konstrukcję budowli, duże przeszklenia i przestronne wnętrza.
Powierzchnia całkowita budynku wraz ze stacją i myjnią to ponad 2,2 tys. mkw. Powierzchnia handlowo-usługowa w Family House Center wyniesie blisko 1,3 tys. mkw. Będzie na niej funkcjonować 11 najemców. Przygotowano 37 miejsc parkingowych.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 280 osób reprezentujących 143 firmy.

Zapraszamy do udziału !