30 stycznia na terenie galerii Focus Mall Rybnik działać będą specjalnie stworzone stoiska medyczne, na których lekarze i wykwalifikowane pielęgniarki będą przeprowadzali bezpłatne badania i udzielali konsultacji medycznych.

– Głównym celem akcji jest ułatwienie dostępu do lekarzy oraz profilaktyka kardiologiczno-dietetyczna w zakresie wykonywania badań EKG, badań cholesterolu, obliczania wskaźnika BMI, pomiaru ciśnienia, wskazań właściwej diety, jak również możliwość wykonania USG piersi – mówi Sonia Kostecka, dyrektor galerii Focus Mall Rybnik. – Warto podkreślić, że badania będą wykonywane bezpłatnie, nie jest potrzebne skierowanie od lekarza – wystarczy przyjść i zgłosić się do stoiska z badaniem, które nas interesuje – dodaje.

Galeria rozrywkowo – handlowa Focus Mall to obiekt w centrum Rybnika. Zbudowana na miejscu starego browaru galeria, którą otwarto 5 września 2007 roku, to niemal 80 sklepów, punktów usługowych i restauracji, oraz 7-salowe Multikino, zlokalizowane na drugim piętrze obiektu.

Focus Mall jest inwestycją Parkridge CE Retail, która zajmuje się planowaniem i budową śródmiejskich centrów rozrywkowo-handlowych pod marką Focus Park. Rybnicka galeria jest pierwszym z tego typu obiektów – w kwietniu 2008 roku otwarto Focus Mall Bydgoszcz, we wrześniu 2008 roku Focus Mall Zielona Góra. Kolejne projekty dotyczą m.in. Piotrkowa Trybunalskiego, Gliwic, Jeleniej Góry i Piły.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 280 osób reprezentujących 143 firmy.

Zapraszamy do udziału !