Galerie sieci Alfa Centrum, których inwestorem jest grupa JWK, działają w Olsztynie, Białymstoku i Gdańsku. Prócz nowego sushi baru w białostockiej Alfie znajdują się m.in.: kawiarnie Espresso Bar, LaCawa czy Tchibo, lokale food courtu: Via Pasta, Cook&Cook i Saat oraz lokale Czekolada, Pub Sponti, Toruńskie Pierniki i lodziarnia Lody Plus. Większość z nich zlokalizowana jest na pierwszym piętrze centrum.

Sushi Express w centrum handlowym Alfa Centrum przy ul. Świętojańskiej to jeden z kilku obiektów gastronomicznych serwujących na terenie Białegostoku tę coraz popularniejszą japońską przekąskę. Do najstarszych należy restauracja Orient Express przy ul. Słonimskiej i Tokyo Sushi przy Jurowieckiej.

Alfa Centrum Białystok jest trzecim obiektem komercyjnym tego typu wzniesionym przez Grupę JWK. Budowa zakończyła się w 2008 roku. Centrum handlowe mieści 144 sklepy, 759 miejsc parkingowych oraz siedmiosalowe kino. Budynek centrum to 86 tys. mkw. powierzchni z czego 36,6 tys. mkw. to powierzchnia wynajmowana brutto. Kluczowy najemcy sieciowi to między innymi: Zara, C&A, Empik, H&M, czy Reserved

Grupa JWK została założona w 1997 roku jako polsko-norweska inicjatywa zajmująca się zarządzaniem, budową i sprzedażą projektów nieruchomościowych w Polsce. Grupa z sukcesem ukończyła 90 tys. mkw. powierzchni handlowej mając jednocześnie w przygotowaniu kolejne 95 tys.mkw. powierzchni centrów handlowych oraz ponad 200 tys. mkw. powierzchni mieszkalnej.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 280 osób reprezentujących 143 firmy.

Zapraszamy do udziału !