To pierwsze mlekomat w Rzeszowie oraz czwarty w woj. podkarpackim. Mlekomaty można spotkać już w Rymanowie, Krośnie i Brzozowie. Urządzenia zazwyczaj pochodzą z Czech, gdyż taka forma sprzedawania mleka jest tam bardzo popularna.

Producentem mleka i właścicielem automatu w rzeszowskim Domu handlowym jest Mirosław Partyka, który prowadzi przedsiębiorstwo rolne w Górnie koło Rzeszowa. Przedsiębiorca zapowiada, że jeśli na mleko będzie popyt, to postawi więcej takich urządzeń w mieście. Litr pełnotłustego mleka kosztuje 3 zł. Mleko nie jest pasteryzowane. Codziennie rano nowa partia mleka jest dowożona do mlekomatu.Gdy automat zostanie opróżniony, to nie przyjmie on pieniędzy. Mlekomat jest wyposażony w dwa zbiorniki – gdy jeden jest wykorzystywany do napełniania mlekiem, drugi może być oczyszczony.

Spółdzielnie Spożywców "Społem" to ponad 4 tysiące sklepów detalicznych o łącznej powierzchni sprzedażowej ponad 725 tys. mkw., a także 175 magazynów i 210 placówek gastronomicznych z blisko 12 tys. miejsc konsumenckich. Spółdzielnie posiadają również 330 zakładów przetwórstwa spożywczego oraz 7 hoteli o łącznej liczbie 900 miejsc hotelowych. Klienci mają do dyspozycji ogólnopolską sieć Karty Klienta "Społem".

 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 280 osób reprezentujących 143 firmy.

Zapraszamy do udziału !