Rossmann jest jedną z największych sieci drogeryjnych w Polsce i jedną z największych w Europie. Firma działa w naszym kraju od 18 lat, posiada ponad 520 sklepów w 239 miastach i zatrudnia blisko 8 tys. pracowników. W 2010 roku Rossmann wydał na inwestycje ponad 137 mln zł.

– Codziennie nasze sklepy odwiedza około 400 tysięcy klientów, którzy mają do wyboru ponad 10 tys. produktów – mówi Piotr Zieliński, odpowiedzialny za rozwój sieci Rossmann w Polsce. – Ta szerokość asortymentu w niskich cenach i wygodny samoobsługowy system sprzedaży pozycjonują nas jako markę codziennych zakupów. Dlatego doskonale pasujemy do konceptu nowo budowanej galerii w Gorzowie: centrum przyjaznego, sąsiedzkiego, idealnego na codzienne zakupy – dodaje.

Galeria Zielona Przystań jest w trakcie budowy. Otwarcie centrum zaplanowano na listopad br.

Galeria Zielona Przystań powstaje w centrum Górczyna, największej dzielnicy mieszkaniowej w Gorzowie. Dzięki współpracy firmy Elektra Plus, dewelopera galerii, władz miasta i lokalnej spółdzielni mieszkaniowej powstanie cały kompleks rekreacyjno-handlowy z ok. 70 lokalami handlowymi i usługowymi, kawiarniami i restauracjami, fitnessem i spa, placami zabaw dla dzieci, boiskami sportowymi oraz nowymi drogami i parkingami.
 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 280 osób reprezentujących 143 firmy.

Zapraszamy do udziału !