Butik Parfois zostanie otwarty wiosną 2011 roku. Będzie to 14 salon marki w Polsce. Metraż sklepu wyniesie 74 mkw. Rozpoczęły się już prace adaptacyjne.

– Sklepy marki Parfois są obecne zarówno w najważniejszych centrach handlowych, jak i na prestizowych ulicach handlowych w największych miastach Polski, ponieważ sieć docenia obie te lokalizacje – mówi Tomasz Zydorek, odpowiedzialny z ramienia Colliers International za kontak z klientem.

Pierwszy sklep Porfois w Polsce został otwarty w Poznaniu w marcu 2009 roku. W 2010 firma otworzyła kolejne butiki, w tym salon przy popularnej handlowej arterii – ulicy Chmielnej w Warszawie. Sieć Parfois planuje dalszą ekspansję na polskim rynku.

Aktualnie Parfois jest dostępny w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Gdańsku i Łodzi, Wrocławiu i Katowicach.

Marka Porfois powstała w 1994 roku. Została stworzona przez Manuela Medeiros. W ofercie firmy znajduja się akcesoria: torebki, paski i dodatki, a także biżuteria. Parfois jest marką młodą, ale ma już około 180 sklepów zlokalizowanych w 20 krajach na świecie. Dostępna jest m.in. w: Polsce, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Rumunii, na Łotwie, Ukrainie, w Rosji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Kuwejcie, Omanie, Bahrainie i Egipcie.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 280 osób reprezentujących 143 firmy.

Zapraszamy do udziału !