Rozpoznawalność marki Olimp i przede wszystkich wysoka jakość oraz smak potraw, przyczyniają się do bardzo dynamicznego rozwoju firmy w segmencie restauracji serwujących potrawy w samoobsługowym systemie sprzedaży na wagę.

Kompleks Futura Park Kraków będzie się mieścić w Modlniczce – w pobliżu wjazdu na autostradę A4. Dzięki lokalizacji inwestycji w okolicy najważniejszych szlaków komunikacyjnych w Małopolsce, ma ona znaczenie regionalne. Dodatkowym atutem tej lokalizacji jest budowa dwupasmowego odcinka północnej obwodnicy Krakowa, z której będzie można bezpośrednio wjechać na parking nowego obiektu.
Budowa rozpoczęła się w czerwcu 2010 roku, a otwarcie jest planowane na III kwartał 2011.

Futura Park Kraków to jedna z trzech inwestycji spółki Neinver aktualnie prowadzonych w Polsce, obok Factory Annopol i przebudowy dworca kolejowego w Katowicach, w ramach którego powstanie m.in. Galeria Katowicka.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 280 osób reprezentujących 143 firmy.

Zapraszamy do udziału !