Wystawa to prace Tomasza Wójcika, bielskiego fotografa, który uchwycił w kadrze ostatnie pięć lat życia artystycznego Teatru Polskiego. Zdjęcia reportażowe realizowane były podczas prób i premier. Wystawę w Sferze wzbogacono również fotografiami sesyjnymi przedstawiającymi sylwetki artystów związanych z bielską sceną. Sportretowano m.in. Adama Myrczka, Annę Guzik, Grażynę Bułkę i Tomasza Drabka.
 
Galeria Sfera to śródmiejska przestrzeń publiczna w Bielsku-Białej łącząca w sobie wiele różnorodnych funkcji. Składa się między innymi z galerii handlowej z bezkonkurencyjną ofertą 250 sklepów czołowych marek polskich i zagranicznych, biurowca, trzygwiazdkowego hotel Qubus, 25 kawiarni i restauracji, nowoczesnego kina z siedmioma salami, klubu fitness, a także klubu muzycznego z kręgielnią i dyskoteką. Ponadto w pierwszym kwartale 2011 roku na terenie galerii zostanie oddana do użytku atrakcyjna część mieszkalna złożona z apartamentów z zielonymi tarasami tworzącymi zadrzewiony park na dachu Galerii. Galeria stanowi doskonałe miejsce spotkań i zakupów, komfortowe i funkcjonalne, z największym w mieście parkingiem (2 200 miejsc).

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 280 osób reprezentujących 143 firmy.

Zapraszamy do udziału !