Nowa galeria to trzykondygnacyjny obiekt, w którym przestrzeń znajdą najemcy reprezentujący segment Dom & Wnętrze. Parter budynku ma być oddany na potrzeby najemców z branży dekoracji wnętrz i usług. Znajdzie się tu również miejsce na supermarket spożywczy. Według założenia inwestora, pierwsze piętro zagospodarują sklepy meblarskie. Natomiast drugie piętro zostanie przeznaczone na biura.

Jak zapewnia Marta Korpik, specjalista ds. komercjalizacji w RetPro, firmie odpowiedzialnej za komercjalizację rzeszowskiego obiektu, najemcy otrzymają powierzchnie wykończone, będą mieć możliwość dogodnej aranżacji i podziału powierzchni najmu według własnych potrzeb.

Rozmowy związane z komercjalizacją dopiero się rozpoczęły. Budynek był bowiem pierwotnie tworzony z myślą o innym przeznaczeniu. Inwestor do RetPro zgłosił się dopiero na etapie budowy obiektu. Aktualnie nie ma jeszcze podpisanych żadnych umów najmu. Trwają natomiast rozmowy.

Łączna powierzchnia najmu wynosi okolo 18 mkw.

Zajmująca się zarządzaniem nieruchomościami spółka RetPro Retail Property Management na rynku polskim obecna jest od roku 2006. Powstała jako połączenie dwóch firm – FP Fobos Property Zarządzanie Nieruchomościami oraz CANDI (Instytut Zarządzania Sklepem). 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 280 osób reprezentujących 143 firmy.

Zapraszamy do udziału !