Obecnie w Polsce funkcjonuje 61 placówek Brand New Products

– Jesteśmy zadowoleni z ostatnich 12 miesięcy. Sieć odnotowała wzrost obrotów o 12 proc., co jest dobrym rezultatem, zwłaszcza że branża odzieżowa nadal odczuwa skutki kryzysu. Rośnie też zainteresowanie naszą franczyzą – mówi Paweł Bryniarski. – Obecnie w Polsce funkcjonuje 61 placówek Brand New Products. Zwiększa się również udział sieci w rynkach zagranicznych – dodaje.

W 2011 roku firma chce utrzymać dynamikę rozwoju i otworzyć w Polsce ok. 20 nowych sklepów. Będzie kontynuowana również ekspansja zagraniczna. Dotychczas spółka uruchomiła osiem sklepów w Czechach oraz dwa na Litwie. Jak zapewnia Paweł Bryniarski, wkrótce obie liczby się zwiększą. Plany na przyszły rok zakładają 10 nowych placówek w Czechach i osiem na Litwie. Firma nie wyklucza również rozwoju w innych krajach.

Sieć Brand New Products w 2010 roku podpisała także umowę dotyczącą dystrybucji towarów z firmą VF Wrangler oraz BGM Corporation (producentem pasków skórzanych m.in. takich marek jak Tom Tailor i Gin Tonic). – Kontrakt z VF Wrangler daje sieci Brand New Products prawo wyłącznej sprzedaży końcówek kolekcji zagranicznego producenta na terenie Polski. Firma będzie korzystać z pośrednictwa Brand New Products tam, gdzie nie ma swoich własnych sklepów – mówi Paweł Bryniarski.

Oprócz produktów należących do VF Wrangler i BGM Corporation sklepy BNP oferują towar Dolce & Gabbana, Versace, Tommy Hilfiger, Tom Tailor, Lee Cooper, Wrangler, Lee, Mustang, Mexx, Esprit, Gin Tonic, Selected, Adidas, Puma, Lotto oraz Fila. Ceny w sklepach BNP kształtują się na poziomie od 30 do nawet 70 proc. w stosunku do produktów oferowanych w standardowych sklepach. 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 280 osób reprezentujących 143 firmy.

Zapraszamy do udziału !