Otwarcie sklepu w CH Reduta nastąpi 5 lutego br.

Bialcon to polski producent odzieży dla kobiet. Obecnie sieć posiada 50 salonów firmowych, prowadzi także współpracę z 260 sklepami multibrandowymi.

Marka Bialcon proponuje kobietom stroje nadające się zarówno do biura, na spotkania biznesowe. Posiada także kolekcję casual oraz gamę odzieży sportowej, przeznaczonej dla kobiet aktywnych, dbających o kondycję fizyczną.

Jakiś czas temu firma wprowadziła zmiany wizualne w salonach. W sklepach pojawiły się aranżacje eleganckie i nowoczesne zarazem. Wnętrza zostały zaprojektowane z myślą o kobietach ceniących szyk i klasykę. Dzięki temu marce udało się zostać laureatem III edycji konkursu retail marketing awards na najlepszy salon w branży mody w 2010 roku.

Centrum handlowe Reduta to ponad 130 markowych sklepów, restauracje i punkty usługowe, 1,7 tys. miejsc parkingowych oraz hipermarket Carrefour. Na terenie całej galerii działa hot spot – rozwiązanie umożliwiające szybki i bezpłatny dostęp do Internetu. Obiektem zarządza Atrium Poland Real Estate Management.
Atrium jest firmą inwestycyjną na rynku nieruchomości, która koncentruje się przede wszystkim na inwestycjach w centra handlowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Firma jest notowana na Wiedeńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych od 2002 roku. Do działalności operacyjnej w Polsce powołana jest spółka Atrium Poland Real Estate Management, która zarządza portfolio grupy w Polsce i krajach bałtyckich.
 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 280 osób reprezentujących 143 firmy.

Zapraszamy do udziału !