Urząd Miejski w Białymstoku rozpatrzył już kilka wniosków o pozwolenie na budowę lub rozbudowę i wydał decyzje w tej sprawie.

– Pierwsza z nich została wydana na rozbudowę centrum Auchan przy ulicy Hetmańskiej, druga dotyczy budowy obiektu handlowo-usługowego o powierzchni sprzedaży do 15 tys. mkw. przy ulicy Jana Pawła II. W tym roku została wydana również decyzja o warunkach zabudowy na wniosek Biazet SA, dotycząca budowy centrum handlowego o powierzchni sprzedaży do 31,5 tys. mkw. przy ulicy gen. Andersa w Białymstoku. |

Rozgłośnia informuje także, ze inwestorzy planują wybudować nowe galerie w trzech innych lokalizacjach: przy ulicy Bohaterów Monte Cassino, przy Placu Inwalidów Wojennych i przy ulicy Narodowych Sił Zbrojnych.

Działka przy placu Inwalidów należy do siedleckiego dewelopera Konstantego Strusów, który zapowiada, że w tym miejscu powstanie galeria handlowa o powierzchni ok. 20 tys. mkw.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 280 osób reprezentujących 143 firmy.

Zapraszamy do udziału !