Każdy kto przyszedł na spotkanie miał szansę otrzymać plakat z autografem, zrobić sobie zdjęcie, a nawet porozmawiać z muzykami. The Australian Pink Floyd Show w opiniach wielu fanów, świetnie wypełnia lukę po oryginale. Podczas spotkania można było również zakupić ostatnie bilety na wieczorny koncert zespołu, który odbył się w Płockiej Orlen Arenie.

Galeria Mazovia to najnowocześniejsze i największe centrum handlowo-rozrywkowe w Płocku, otwarte w kwietniu 2010 r. Charakterystycznym elementem centrum jest przeszklony food court z widokiem na miasto, najbogatsza oferta handlowa, a także największy w mieście klub fitness. Mazovia położona jest w dzielnicy Podolszyce, w rejonie ulic Wyszogrodzkiej, Armii Krajowej, Szarych Szeregów i al. Jana Pawła II.

Galeria Mazovia wyróżnia się swoją ofertą posiadając m.in. jedyne w płockim regionie marki takie jak: Media Markt, Zara, Cubus, Stradivarius, H&M, Mango, KFC, Pompo – królestwo zabawek, a także: supermarket Piotr i Paweł, Empik, Sephora, Reserved, Promod, Top Secret&Friends, Le Mac, Carry, Delta Sport, Deichmann, Rossmann, Vobis, Apart czy Vision Express. W centrum zlokalizowany jest ponadto największy w Płocku klub fitness Pure Health&Fitness, Kino 5D, oraz plac zabaw dla dzieci.

Inwestorem centrum jest Lewandpol a zarządcą obiektu firma King Sturge.
 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 280 osób reprezentujących 143 firmy.

Zapraszamy do udziału !