W rozmowie z dziennikarzami Rzeczpospolitej informację tę potwierdził prezes Bomi Marek Romanowski. – Ten rok upłynie pod znakiem internetu – przyznał prezes Romanowski.

Firma jest w trakcie restrukturyzacji sieci swoich sklepów. Z powodu nietrafionych lokalizacji kilka placówek zostanie zamkniętych, w kilku innych nastąpi zmniejszenie powierzchni. Bomi planuje także otwarcie nowych punktów.

Sklepy internetowe Bomi będą rywalizować z ofertą delikatesów Alma i supermarketów Piotr i Paweł, które także są obecne w sieci.

W ubiegłym roku firma Bomi podpisała umowę o wspólpracy z A.pl – internetowym serwisem sklepowym, powołanym przez spółkę giełdową Action SA.

Grupa Kapitałowa Bomi jest jedną z największych sieci supermarketów delikatesowych oraz supermarketów typu premium w Polsce. Firma posiada własne zaplecze dystrybucyjne. Grupa posiada obecnie około 70 sklepów delikatesowych i supermarketów w 19 miastach Polski. Dodatkowo około 50 placówek w systemie pełnej franczyzy, a także ponad 1,5 tys. sklepów partnerskich połączone w ramach Sieci 34 oraz eLDe.
Sklep internetowy A.pl jest prowadzony przez A.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie – firmę powołaną do życia przez spółkę giełdową Action, będącą również jedynym udziałowcem A.pl sp. z o.o.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 280 osób reprezentujących 143 firmy.

Zapraszamy do udziału !