Inditex jest jednym z największych na świecie operatorów w branży mody. Sieć skupia ponad 5 tys. salonów w 77 krajach. W skład grupy wchodzi ponad sto spółek, zajmujących się wzornictwem odzieżowym, produkcją i dystrybucją. Obecnie sklepy należące do Grupy Inditex, można znaleźć w dzielnicach handlowych największych miast świata. W Polsce, gdzie pierwszy sklep powstał w 1999 roku, Inditex posiada obecnie 117 punktów handlowych.

Galeria Katowicka powstaje w ramach zintegrowanego zespołu komunikacyjno-handlowo-biznesowego, jaki Neinver realizuje w centrum Katowic. Jest to największa inwestycja realizowana obecnie przez firmę w Europie. Obok galerii handlowej, w ramach projektu realizowany jest również dworzec kolejowy, podziemny dworzec autobusowy, budynek biurowy oraz sieć infrastruktury drogowej, która połączy nowe centrum miasta z przylegającymi ulicami.

W ramach tego projektu powstanie łącznie niemal 200 tys. mkw. nowej powierzchni użytkowej, z czego 53 tys. mkw. to powierzchnia handlowa – 250 punktów handlowych i usługowych w Galerii Katowickiej, biurowcu oraz na terenie hali dworca. Oddanie do użytku Galerii Katowickiej jest planowane na II kwartał 2013 roku. Za wynajem powierzchni handlowej w projekcie odpowiada firma Cushman & Wakefield.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 280 osób reprezentujących 143 firmy.

Zapraszamy do udziału !