Za sprawą Recording Station, oglądanie na żywo i rejestracja są możliwe z dowolną rozdzielczością, nawet do 2048 x 1536 pikseli (3 megapiksele), łącznie z panoramicznym formatem HD. System obsługuje wideo H.264 i MPEG-4 z urządzeń firmy Bosch oraz ze źródeł wideo IP innych producentów, które są zgodne ze standardami kompresji Axis MPEG-4 i MJPEG via HTTP (Hypertext Transfer Protocol) / TFTP (Trivial File Transfer Protocol).

Recording Station współpracuje z systemami zabezpieczeń i zarządzania budynkiem, w tym rozwiązaniami antywłamaniowymi, przeciwpożarowymi, kontroli dostępu oraz panelami alarmowymi firmy Bosch.

Umożliwia także połączenia z systemami zewnętrznymi, takimi jak bankomaty i terminale w punktach sprzedaży, systemy przeciwpożarowe, urządzenia do odczytywania tablic rejestracyjnych i rozwiązania do analizy obrazu. Jeszcze pełniejszą integrację umożliwia pakiet dla programistów Bosch VideoSDK (Software Development Kit) z kompletnym zestawem narzędzi, m.in. do odtwarzania, wyszukiwania i przeglądania.
Obraz wideo — oglądany na żywo lub zarejestrowany — jest dostępny z dowolnego miejsca w sieci.

Skalowalny, intuicyjny graficzny interfejs użytkownika umożliwia oglądanie obrazów z wielu stacji zdalnych na jednym komputerze PC (stacji odbiorczej). W rezultacie szefowie ochrony mogą równocześnie nadzorować różne miejsca za pośrednictwem stacji połączonych z siecią lokalną (LAN) lub z siecią rozległą (WAN) o małej przepustowości.

Recording Station stanowi integralną część całościowego systemu bezpieczeństwa dla wielu różnych obiektów, takich jak banki, duże centra handlowe, dworce kolejowe i autobusowe, centra miast, zakłady przemysłowe i biurowce.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 280 osób reprezentujących 143 firmy.

Zapraszamy do udziału !