Willsoor jest producentem i dystrybutorem odzieży męskiej. To firma rodzinna, od 20 lat zaopatrująca mężczyzn w koszule, dzianinowe swetry, kurtki skórzane, płaszcze, marynarki, krawaty, spinki i inne akcesoria. Sprzedawane przez markę ubrania produkowane są w Polsce.

Sklep w Gemini Park Tarnów to debiut w Tarnowie. – Willsoor jest marką rozpoznawalną, jesteśmy w ścisłej czołówce produkcji i dystrybucji odzieży męskiej – mówi Dominik Rola, menadżer regionalny Willsoor.
Willsoor oferuje odzież na różne okazje i na różne kieszenie: do wyboru pozostaje linia ekskluzywna, linia biurowa – przeznaczona głównie dla mężczyzn, których koszula i krawat w pracy to codzienność oraz linia London – odzież z wyższej półki i lepszej jakości.

– A w Gemini Park niebawem pojawią się kolejne nowe marki, m.in. Sphinx i Grycan – zapowiada Kinga Witek, Dyrektor ds. Marketingu i PR Gemini Park Tarnów.

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów to nowoczesny obiekt usytuowany w północnej części Tarnowa, o łącznej powierzchni ok. 80 tys. mkw., w tym 42,5 tys. mkw. powierzchni najmu GLA. Znajduje się w nim miejsce na blisko 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Do największych najemców centrum handlowego należą wielkopowierzchniowe markety: Tesco, Castorama Media Markt oraz C&A, Jysk, Martes Sport, Reserved, KappAhl, Empik, Smyk, Deichmann, Rossmann, Drogeria Natura, Douglas, Top Secret&Friedns, House, Cropp, Home&You, KFC, Solar, Big Star.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 280 osób reprezentujących 143 firmy.

Zapraszamy do udziału !