Organizatorzy zapowiadają, że będą największe targi ślubne, jakie odbyły się do tej pory w Płocku. Tak duża liczba wystawców związana jest z włączeniem do organizacji imprezy Galerii Wisła, która po raz pierwszy będzie gospodarzem targów.

W ramach eventu zostaną zaprezentowane m.in. salony sukien ślubnych, sale weselne, zespoły muzyczne, dekoracje ślubne, limuzyny i inne produkty oraz usługi niezbędne przy organizowaniu ślubu i wesela. W programie V Płockich Targów Ślubnych znajdują się pokazy najnowszych kolekcji sukien ślubnych i garniturów, pokazy makijażu ślubnego, występy zespołów a także pokaz barmański.

Z edycji na edycję Płockie Targi Ślubne przyciągają coraz więcej odwiedzających. Akcja promująca imprezę już od kilku dni jest widoczna w lokalnych mediach oraz na kilkudziesięciu billboardach w Płocku i w regionie.

Dodatkowo został przygotowany specjalny konkurs dla przyszłych par młodych, w którym do wygrania są przygotowania ślubne. W skład nagrody głównej wchodzą: suknia, garnitur, obrączki i limuzyna. Konkurs ma charakter internetowego plebiscytu. Nagrody zostały przygotowane przez salony znajdujące się w Galerii Wisła: Atelier Sukien Ślubnych, Bytom, Diam’or. Wszelkie informacje na temat konkursu znajdują się na stronie internetowej Galerii Wisła.

Galeria Wisła jest pierwszym nowoczesnym centrum handlowo rozrywkowym regionu płockiego. W ciągu dwóch lat działalności centrum ugruntowało swoją pozycję rynkową oraz zdobyło grono stałych klientów. Galeria posiada w swojej ofercie ponad 120 sklepów i punktów usługowych. Ofertę handlową uzupełniają w tym przypadku punkty rozrywkowe i gastronomiczne: kino, kręgielnia, kawiarnie i restauracje.

Projekt i funkcjonalność obiektu zostały docenione przez grono międzynarodowych ekspertów poprzez nominacje do nagród Shopping Center Forum Awards 2009 oraz EuropaProperty CEE Retail Real Estate Awards. Galeria Wisła otrzymała tytuł Najlepszego Centrum Handlowego w kategorii Duże Centrum Handlowe w konkursie Shopping Center Poland. Zdobyła również tytuł „Wydarzenie Roku 2008” w kategorii "Gospodarka" w Plebiscycie Tygodnika Płockiego "Z Tumskiego Wzgórza".

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 280 osób reprezentujących 143 firmy.

Zapraszamy do udziału !