Królowe Piękności jury wybierze spośród dziewcząt wyłonionych we wrześniowych i październikowych castingach. Mogą one zdobyć tytuły: Miss Pomorza Nastolatek 2010, Miss Nastolatek Galerii Emka, a także I wicemiss, II wicemiss, Miss Elegancji, Miss Foto i Miss Uśmiechu. Podczas wydarzenia widzowie będą mogli także zagłosować na Miss Publiczności. Do finału przygotowują się w szkole modelek prowadzonej przez agencję Image działającej w sali baletowej Domu Tańca Galerii Emka.

Najpiękniejsze dziewczęta otrzymają atrakcyjne upominki. Nagrodą główną dla Miss Nastolatek Pomorza będzie profesjonalna sesja zdjęciowa w galerii, opublikowana w kwietniowym wydaniu koszalińskiego magazynu Prestiż. Na Miss Nastolatek Galerii EMKA czeka sesja mody z okazji 9. urodzin centrum w czerwcowym wydaniu Prestiżu. Wiele atrakcyjnych upominków zostało także ufundowanych przez sklepy Galerii Emka: Tchibo, YES, Milano, BeePee, Grey Wolf, Levi’s-Wrangler-Lee, Lumani, Genetic, Brand Studio Urody, Świat Lodów oraz Royal Park Hotel & Spa w Mielnie.

LCP Properties, właściciel Galerii EMKA, należy do London & Cambridge Properties, który jest jednym z największych prywatnych funduszy inwestycyjnych w Europie. Firma jest właścicielem nieruchomości w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i w Polsce o wartości ponad 4,5 miliarda euro. LCP Properties działa w Polsce od października 2005 roku, koncentrując się na nieruchomościach handlowych, przemysłowych i biurowych.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 280 osób reprezentujących 143 firmy.

Zapraszamy do udziału !