Piotr Mirowski awansował na stanowisko dyrektora w Dziale Usług Inwestycyjnych. Do jego zadań należy aktywny udział w transakcjach sprzedaży inwestycyjnej nieruchomości a także codzienna koordynacja pracy kilkuosobowego działu. Z firmą związany jest od 2007 roku. Ukończył kierunek Finanse i Bankowość w Szkole Głównej Handlowej.

Grzegorz Paluch otrzymał promocję na stanowisko dyrektora w Dziale Powierzchni Logistycznych i Magazynowych. Grzegorz Paluch związany jest z Colliers International od samego początku swojej kariery zawodowej, czyli od 5 lat. Doświadczenie w dziedzinie nieruchomości zdobył, pracując dla takich klientów jak m.in. Phoenix Pharma, Henkel, Eurodruk, DSV. Jest absolwentem kierunku Finanse i Bankowość w Szkole Głównej Handlowej.

Agnieszka Krzekotowska objęła stanowisko Senior Property Manager w Dziale Zarządzania Nieruchomościami. Jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości z 5-letnim doświadczeniem w zarządzaniu nieruchomościami. Karierę w Colliers International rozpoczęła niespełna 2 lata temu, na wiosnę 2009 roku. Obecnie odpowiada za pracę zespołu zajmującego się zarządzaniem portfelem IVG w Polsce. Ukończyła Uniwersytet Łódzki na wydziale Zarządzania oraz studia podyplomowe w zakresie Zarządzania Nieruchomościami w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego.

Anna Radecka dołączyła do Działu Powierzchni Handlowych i objęła stanowisko Senior Associate. Posiada 5 lat doświadczenia rynkowego, które zdobyła pracując dla wiodących międzynarodowych firm: Quinlan Private Golub, Polimeni International. Anna Radecka jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Międzynarodowe Stosunki Ekonomiczne i Polityczne oraz Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania na kierunku wyceny nieruchomości oraz podyplomowych studiów Real Estate Investment & Management na Sheffield Hallam i Nottingham Trent w ramach prestiżowego programu RICS (Royal Institutution of Chartered Surveyors) – kwalifikacje otrzyma do końca 2011. 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 280 osób reprezentujących 143 firmy.

Zapraszamy do udziału !