Oferta, jaką będą dysponować obie marki różni się od siebie dość znacząco. Linia Sesst pochodzi z Włoch. Są to propozycje odpowiadające najnowszym światowym trendom. Marka Sesst jest żywiołowa i spontaniczna, z wyraźnymi akcentami młodzieńczej fantazji. Natomiast Caterina, skierowana jest do modnej kobiety, ceniącej sobie elegancję i wygodę. – Zastosowaliśmy tu analogię do relacji matka-córka. Caterina jest od lat uznaną marką, którą traktujemy jak matkę dla marki Sesst. Elegancka odzież Caterina trafia w gusta kobiet aktywnych zawodowo, ceniących dobrą jakość i klasykę w modzie. Natomiast wzornictwo marki Sesst przemawia do nieco młodszej, dynamicznej klientki – mówi Wanda Wasielewska, zastępca dyrektora generalnego w firmie Acus, która jest właścicielem marek Caterina oraz Sesst.

Sklepy w centrum handlowym Korona Kielce rozmieszczone będą w tematycznych alejkach. Dzięki temu oba salony będą usytuowane bezpośrednio obok siebie.

Inwestorem galerii Korona Kielce jest Church Land Development sp. z o.o., której głównym udziałowcem jest Dariusz Miłek, wiodący akcjonariusz giełdowej spółki NG2. Biznesmen rok temu otworzył swoją pierwszą galerię handlową – Cuprum Arena w Lubinie.

Galeria Korona Kielce ma już prawomocne pozwolenie na budowę. Otwarcie obiektu przewidziano na I kw. 2012 roku. Na trzech poziomach powstanie 170 lokali handlowo-usługowych oraz punkty gastronomiczne. Zajmą one łącznie 38,3 tys. mkw. Kolejne trzy kondygnacje, łącznie z dachem, przeznaczone zostaną na parking. Łączna powierzchnia całkowita obiektu wyniesie 93 tys. mkw. Wartość inwestycji to 100 mln euro.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 280 osób reprezentujących 143 firmy.

Zapraszamy do udziału !