To dobra wiadomość dla najemców, którzy już w lutym będą mogli odebrać lokale od zarządcy.

Szklana konstrukcja ma ponad 6 tys. mkw. i waży 250 ton. Jest wykonana z najnowszych materiałów. – Zdecydowaliśmy się na zastosowanie specjalnego rodzaju szkła, tzw. „cool light”. Takie szkło w znacznym stopniu zmniejsza stopień nagrzewania się wnętrza obiektu w czasie dużego nasłonecznienia – podkreśla Sylwester Roter, project manager w spółce Echo Investment, który zajmuje się projektem rozbudowy kieleckiej Galerii Echo.

Galeria Echo w Kielcach to największy obiekt handlowo-rozrywkowy w regionie świętokrzyskim.
W nowym centrum znajdzie się blisko 300 sklepów i punktów usługowych.

Na poziomach -1, 0 i +1 przewidziana została bogata oferta handlowa i usługowa wraz z licznymi restauracjami, kawiarniami i fast-food. Ostatnią kondygnację przeznaczono na funkcje rozrywkowe i rekreacyjne. Klienci będą mieli do dyspozycji 12-torową kręgielnię, siłownię, fitness, a dla dzieci przewidziana jest bawialnia o powierzchni ok. 300 mkw.. Również na drugim poziomie Galerii Echo zlokalizowana będzie Dekorada z wyselekcjonowaną ofertą wyposażenia i dekoracji wnętrz.

Powierzchnia całkowita Galerii Echio to około 159 tys. mkw., z czego powierzchnia przeznaczona na wynajem wyniesie około 70 tys. mkw. Klienci będą mogli korzystać z około 2,3 tys. miejsc parkingowych.
Nowa Galeria Echo zostanie otwarta w sierpniu 2011 roku.

Projekt rozbudowy Galerii Echo powstał w Pracowni Architektonicznej Detan z Kielc, natomiast projekt elewacji i wnętrz wykonała warszawska pracownia architektoniczna Open Architekci.

 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 280 osób reprezentujących 143 firmy.

Zapraszamy do udziału !