Od 2000 roku Europejskie Stowarzyszenie Kawy Wysokiej Jakości (SCAE) wspólnie z World Barista Championship (WBC) organizuje Mistrzostwa Świata Baristów. W tym roku odbędą się one w Bogocie w dniach 2–5 czerwca. Najlepsi polscy kandydaci do tego tytułu zostaną wyłonieni podczas polskich finałów, rozegranych w marcu z okazji Targów EuroGastro w Warszawie. Wszystko rozpocznie się jednak w styczniu w Blue City w trakcie eliminacji do Mistrzostw Polski. Przez trzy dni w okolicach fontanny, w godzinach 10.00–16.00 będzie można podziwiać mistrzów zaparzania kawy, a nawet skosztować ich dzieł.

Patronat nad organizacją eliminacji przejęło Apro Trade/Akademia Kawy (polski koordynator SCAE) przy współpracy ze Strauss Cafe Poland, głównym sponsorem imprezy.

Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City to unikalny w skali kraju projekt centrum czwartej generacji, łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 200 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci.

 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 280 osób reprezentujących 143 firmy.

Zapraszamy do udziału !