Budowa Galerii Aura w Hajnówce rozpocznie się już wiosną 2011 roku. Centrum handlowe powstanie w samym środku miasta (skrzyżowanie ulic 3 Maja i Warszawskiej) i obejmie swoim zasięgiem 50 tys. mieszkańców Powiatu Hajnowskiego. Obiekt ma dysponować powierzchnią całkowitą liczącą 2900 mkw. Powierzchnia najmu (GLA) będzie liczyć 2400 mkw. Klienci będą mieli do dyspozycji parking na 130 miejsc postojowych.

Już teraz wiadomo, że wśród najemców galerii pojawi się Tesco, Rossmann, Pepco i Boti. Komercjalizacja obiektu jest w toku.

Inwestorem Galerii Aura w Hajnówce jest Grupa IVS, która swoją działalność rozpoczęła w 1997 roku. Firma zajmuje się realizacją oraz kompleksową obsługą inwestycji budowanych. Powierzchnie handlowe, którymi dysponuje, charakteryzują się dokładnie przemyślaną i rozplanowaną przestrzenią, dostosowaną do potrzeb najemców. Aktualnie trwające projekty to rozbudowa Galerii „Raj” w Dębicy oraz budowa nowych obiektów w Mielcu, Kraśniku i Hajnówce.

 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 280 osób reprezentujących 143 firmy.

Zapraszamy do udziału !