Akademia Odkrywców w Poznań Plaza będzie dla najmłodszych klientów galerii okazją do odkrycia niezwykłych tajemnic nauki. Każdy uczestnik eventu będzie mógł samodzielnie przeprowadzać eksperymenty, poznając tym samym ciekawostki ze świata nauki i techniki (m.in. wyścigi kulek, spóźniony dźwięk, lewitująca piłka, złudzenie optyczne, triki bilardowe oraz wiele innych atrakcji).

Dodatkowo, w sobotę i niedzielę (5 i 6 lutego od godziny 12.00) odbędą się pokazy i warsztaty, podczas których będzie można dowiedzieć się np. czy można zamknąć człowieka w bańce mydlanej lub czy żarówka może świecić bez podłączenia do prądu. Pojawi się także możliwość zbudowania peryskopu, łódki z napędem odrzutowym i kalejdoskopu.

Centrum handlowo-rozrywkowe Poznań Plaza zlokalizowane jest w dzielnicy Piątkowo, wzdłuż linii Poznańskiego Szybkiego Tramwaju. Galeria łączy w sobie funkcje handlowe i rozrywkowe dla całej rodziny: 10 sal kinowych, w tym pierwsze w Polsce Zachodniej trójwymiarowe kino Imax i Fantasy Park. W centrum znajduje się sklep spożywczy Piotr i Paweł oraz około 140 butików z kolekcjami odzieży, biżuterii, galanterii skórzanej i obuwia oraz punkty usługowe. Obiekt posiada bezpłatny pięciokondygnacyjny parking przeznaczony na 750 samochodów, dodatkowo wsparty przez 300 miejsc parkingowych na zewnątrz centrum.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 280 osób reprezentujących 143 firmy.

Zapraszamy do udziału !