Największe spotkanie branży centrów handlowych

Operator i Franczyzodawca systemu Toy Planet zapowiada ponad dwukrotne zwiększenie w tym roku liczby posiadanych sklepów. Aktualnie w obrębie sieci działają 22 sklepy, z czego 12 to jednostki własne, a pozostałe 10 – franczyzowe. Sklepy działają głównie w centrach handlowych zlokalizowanych w dużych miastach.

W listopadzie 2010 roku w centrum handlowym Molo w Szczecinie powstał najnowszy sklep Toy Planet, który stanowi jednocześnie pierwowzór nowego dla sieci konceptu, łączącego dotychczasowy model sklepu z markę dziecięcych ubranek firmy Quadri Foglio.

– Traktujemy ten koncept jako pilotażowy – mówi właściciel marki Toy Planet Robert Momocki. – Pierwsze tygodnie po otwarciu bardzo miło nas zaskoczyły i potwierdzają słuszność obranej drogi – dodaje.

Zdaniem firmy jest to idealne rozwiązanie pozwalające zmniejszyć nakłady związane z otwieraniem nowych lokalizacji i zminimalizować koszty czynszu w galeriach handlowych. Połączenie dwóch marek zwiększa dodatkowo kompleksowość oferty takiego salonu – na jednej przestrzeni klienci mają dostęp zarówno do zabawek i akcesoriów dziecięcych, jak i ubranek.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 280 osób reprezentujących 143 firmy.

Zapraszamy do udziału !