To pierwsze restauracje sieci Sphinx i WOOK w Legnicy. Dzięki najnowszym otwarciom na Dolnym Śląsku działa obecnie 13 restauracji zarządzanych przez Sfinks Polska.

-To kolejne pełnowymiarowe restauracje na Dolnym Śląsku uruchomione przez nas w tym miesiącu. Zaledwie dwa tygodnie temu otworzyliśmy Sphinksa oraz WOOK-a w Kłodzku. Jak widać, energicznie przystępujemy do realizacji założeń planu inwestycyjnego, który w samym tylko pierwszym kwartale bieżącego roku przewiduje, że w sieci działać będzie o co najmniej siedem restauracji więcej. Nowych otwarć nie zabraknie także w kolejnych kwartałach roku 2011 – mówi Janusz Bossak, wiceprezes Sfinks Polska, spółki zarządzającej sieciami Sphinx i WOOK.

Sphinx to sieć restauracji z segmentu casual dining, oferująca dania kuchni międzynarodowej, w tym orientalnej. Kultowym daniem, zamawianym najchętniej przez klientów w całej Polsce jest shoarma. Z kolei WOOK to jedyna w Polsce restauracja sieciowa, która specjalizuje się w daniach azjatyckich.
 

 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 315 osób reprezentujących 157 firm.

Zapraszamy do udziału !