W rotundzie Galerii Victoria odbędą się także pokazy tańców takich jak brazylijska samba, ognista rumba, tango argentyńskie, kubańska cha-cha, breakdance, czy hip-hop. Mieszkańcy Wałbrzycha będą mogli także wziąć udział w warsztatach tanecznych prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów ze szkoły tańca Havana. Oprócz tego specjalnie na tę okazję przygotowane zostały różne konkursy, m.in. miłosne kalambury, a także karaoke dla zakochanych. Wszystkie atrakcje będą czekać na odwiedzających centrum handlowe w sobotę w godzinach 11.00-23.00 oraz w niedzielę w godzinach 11.00-19.00.

Centrum organizuje również pierwsze miłosne kalambury. Zabawa będzie polegać na pokazywaniu lub rysowaniu zagadnień związanych z centrum handlowym i ze sklepami, które się w nim znajdują. Niektóre z pytań dotyczyć będą też mediów, które objęły patronat nad akcją. Do wygrania – nagrody ufundowane przez najemców Galerii Victoria. Uczestnikiem zabawy może zostać każdy. Jest tylko jeden warunek – drużyna zgłaszająca się do gry musi być parą mieszaną.

Galeria Victoria, która jest pierwszym nowoczesnym kompleksem handlowo-usługowo-rozrywkowym
w Wałbrzychu i regionie, podniosła prestiż miasta i przyciąga do niego mieszkańców całego regionu.
W centrum handlowym znajduje się pierwsze w Wałbrzychu wieloekranowe kino (Cinema City), liczne restauracje i kawiarnie, a także sklepy znanych polskich i międzynarodowych marek. Jako członek lokalnego środowiska biznesowego, a jednocześnie znaczący pracodawca w Wałbrzychu, Galeria Victoria bardzo poważnie traktuje swoją rolę odpowiedzialnego obywatela, aktywnie uczestnicząc w podnoszeniu standardu życia lokalnej społeczności.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 315 osób reprezentujących 157 firm.

Zapraszamy do udziału !