Konferencja Shopping Center Forum & Awards 2011 cieszy się dużym zainteresowaniem szefów spółek deweloperskich, przedstawicieli inwestorów i zarządców oraz najemców galerii handlowych. Świadczy o tym rekordowa liczba zgłoszeń. A chęć uczestnictwa można zgłaszać do ostatniego dnia przed imprezą.

3 lutego 2011 roku w hotelu Hilton w Warszawie spotka się min. 315 osób, które będą reprezentować 157 firm. Ich pełna lista znajduje się na stronie www.shoppingcenter.pl.

W tym roku konferencja skoncentruje się na trzech kluczowych tematach. Będzie mowa o finansowaniu podstaw rozwoju rynku centrów handlowych w Polsce i marketingu centrów handlowych. Poruszone mają być również – niekiedy trudne – relacje: najemca – zarządca centrum.

Tradycyjnie już przyznane zostaną również doroczne nagrody Shopping Center Awards, które będą stanowić finał trwającego aktualnie konkursu. Jury wyłoni najlepsze centra handlowe w kraju.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 315 osób reprezentujących 157 firm.

Zapraszamy do udziału !