Jak zliczają organizatorzy Wielkiej loterii M1, od zainicjowania akcji w 2001 roku poznańska galeria rozdała 126 samochodów, a 387 klientów otrzymało wartościowe bony towarowe na zakupy w sklepach galerii.
Zasady uczestnictwa w zabawie są proste. Najpierw należy zrobić zakupy w maksymalnie trzech sklepach w ciągu jednego dnia, tak, aby suma z paragonów wynosiła minimum 100 zł. Następnie wypełnić i ostemplować kupon i paragon potwierdzającym dokonanie zakupów i wrzucić go do specjalnej urny.

Oficjalne losowanie odbędzie się 6 marca br.

M1 Poznań należy do Metro Group Asset Management Sp. z o.o. jest spółką serwisową międzynarodowego koncernu Merto Group, oferującą usługi w zakresie profesjonalnego zarządzania nieruchomościami i procesami inwestycyjnymi. Spółka odpowiada za strategiczny rozwój nieruchomości, planowanie, budowę, wynajem, sprzedaż/kupno nieruchomości. W zakresie odpowiedzialności spółki leży center i facility management.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 315 osób reprezentujących 157 firm.

Zapraszamy do udziału !