W ostatni weekend klienci łódzkiej Manufaktury będą mieli w czym wybierać. W sobotę w rotundzie budynku głównego będzie można wziąć udział w turnieju gier komputerowych. Uczestnicy zmierzą się w pojedynku Tron: Evolution, a w niedzielę zawalczą w grze „Ogniem i mieczem: Dzikie Pola”.

Dla wszystkich pań zawiedzionych świątecznymi prezentami Manufaktura zorganizowała także imprezę swapową, na której będzie można porozmawiać ze stylistkami i poszukać modowych inspiracji. – Każdy z nas ma ubrania, których z jakiegoś powodu nie nosi – mówi Anna Mokrosińska z Muzeum Fabryki w Manufakturze. – Czasem kupiłyśmy coś bez przymierzania, czasem dostajemy nietrafiony prezent. Impreza swapowa jest znakomitą okazją, aby pozbyć się takich rzeczy. Znajdujemy coś dla siebie, a swoim rzeczom dajemy drugie życie – wyjaśnia pokrótce ideę wymiany.

Dla osób, które pragną poznać swój iloraz inteligencji Experymentarium przygotowało interaktywny test, opracowany prez przedstawiciela Mensa Polska. Na rozwiązanie testu jego uczestnik ma 20 minut. Rezultat każdy odczyta samodzielnie, a jeśli będzie chciał się nim pochwalić wśród znajomych dostanie zaświadczenie potwierdzające uzyskany wynik.

Ostatnie dni ferii można spędzić także w klimacie gorących mórz. Akwarium w Manufakturze zaprasza na warsztaty „Podwodny świat od A do Z”. Ekspozycja Akwarium składa się z 32 zbiorników o pojemności od 100 do 1500 litrów. Zwiedzający przechodzą stopniowo od Polski przez Afrykę, Amerykę Południową po Azję i Oceanię. W zbiornikach wiernie przedstawione są naturalne, podwodne krajobrazy wraz z ich mieszkańcami.
 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 315 osób reprezentujących 157 firm.

Zapraszamy do udziału !