Jerzemu Dobrowolskiemy przypadnie w udziale wręczenie jednej z nagród przyznanych przez jury konkursu Shopping Center Awards dla najlepszych centrów handlowych w Polsce.

Jerzy Dobrowolski jest dyrektorem działu Wycen i Doradztwa firmy Cushman & Wakefield. Pracę w C&W rozpoczął w 1991 roku. Był drugim pracownikiem warszawskiego oddziału firmy. Ukończył Politechnikę Warszawską oraz studia podyplomowe z zakresu architektury i planowania przestrzennego. W latach 1991-1994 był odpowiedzialny za rozwój nowo powstającego biura oraz kontrakty związane z zarządzaniem projektami. Od 1995 roku zajmuje się wycenami, gruntami inwestycyjnymi oraz powierzchniami przemysłowymi. Jest członkiem Zarządu C&W Polska. Posiada polską licencję rzeczoznawcy majątkowego oraz pośrednika w obrocie nieruchomościami (licencja rzeczoznawcy nr 2020, licencja pośrednika nr 1259). Jest również członkiem Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych oraz Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 315 osób reprezentujących 157 firm.

Zapraszamy do udziału !