Otrzymanie biletu kina 5D pod Gemini Parki jest proste: wystarczy od 31 stycznia do 7 lutego zrobić zakupy na terenie Gemini Park Tarnów za min. 50 zł i wymienić paragony na bilet.

Tym razem wyświetlane będą naprzemiennie trzy filmy: „Asylum”, „Dinozaury – Giganty Patagonii” oraz „Zemsta królika”.

Dodatkowym bonusem dla klientów centrum handlowego jest to, że oprócz wejściówki na seans filmowy, otrzymany bilet uprawnia do wejścia na zajęcia fitness lub do siłowni w ośrodku Stowarzyszenia „Siemacha”.

Centrum handlowe Gemini Park Tarnów to obiekt usytuowany w północnej części Tarnowa, o łącznej powierzchni ok. 80 tys. mkw., w tym 42,5 tys. mkw. powierzchni najmu GLA. Znajduje się w nim miejsce na blisko 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Do największych najemców galerii należą wielkopowierzchniowe markety: Tesco, Castorama Media Markt oraz C&A, Jysk, Martes Sport, Reserved, KappAhl, Empik, Smyk, Deichmann, Rossmann, Drogeria Natura, Douglas, Top Secret & Friedns, House, Cropp, Home & You, KFC, Solar, Big Star. Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holdings, z siedzibą w Krakowie – spółka specjalizująca się w realizacji obiektów komercyjnych.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 315 osób reprezentujących 157 firm.

Zapraszamy do udziału !