Marka Massimo Dutti należy do Grupy Inditex, której inne sklepy, m.in.: Pull&Bear, Bershka i Stradivarius także zostaną otwarte w radomskiej galerii.

Sklep nowego najemcy zajmie powierzchnię 500 mkw. w lokalu na parterze, w sąsiedztwie sklepów Esotiq, Willsoor, Scorpion, Gatta, Home&You i Top Secret. Massimo Dutti oferuje odzież damską i męską, która łączy elegancję z nonszalancją oraz wysoką jakością materiałów i przystępną ceną. Swój pierwszy sklep w Polsce marka Massimo Dutti otworzyła w 2008 roku.

Proces komercjalizacji w Galerii Słonecznej w Radomiu wciąż postępuje. 70 proc. najemców przejęło już swoje lokale.

Centrum handlowe otworzy się wiosną br., ale już teraz radomianie wyrażają swój entuzjam dla nowego obiektu na portalu Facebook i forach internetowych.

Galeria Słoneczna jest częścią projektu Centrum Słoneczne w ramach którego powstanie także osiedle mieszkaniowe, aquapark, lodowisko i skatepark, otwarty amfiteatr oraz park zabaw dla dzieci. Dla najemców przewidziano powierzchnię 42 tys. mkw., na których znajdzie się ok. 170 sklepów, butików, lokali usługowych i restauracyjnych. W Galerii Słonecznej powstanie także Multikino, delikatesy Alma oraz salon Intersport. Inwestorem i deweloperem zarazem jest firma AIG/Lincoln Polska. 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 315 osób reprezentujących 157 firm.

Zapraszamy do udziału !