Nie są to jedyne atrakcje przygotowane przez Quiosque. W tym sezonie firma m.in. nawiązała współpracę z Moniką Richardson, która została ambasadorem marki.

Oferta sklepu Quiosque skierowana jest do kobiet, które lubią modę, chcą być eleganckie a jednocześnie czuć się wygodnie. Marka proponuje klientkom zarówno kolekcje dzienne jak i wieczorowe, które podkreślają sylwetkę, nie krępując ruchów. Kolekcje uzupełnia duży wybór dodatków i biżuterii. Ponadto firma oferuje program lojalnościowy Klub SQS, w którym klientki zyskują i gromadzą rabaty. Właścicielem marki jest firma PBH SA.

Centrum Handlowe King Cross Praga zostało otwarte w 1996 roku na Pradze Południe przy
ul. Jubilerskiej 1/3 jako pierwsze centrum prawobrzeżnej Warszawy i jedno z pierwszych w stolicy. Położone jest w bezpośredniej bliskości ważnego węzła komunikacyjnego prowadzącego z centrum miasta w kierunku Lublina, Terespola, a także okolicznych miejscowości i dzielnic, tj. Sulejówka, Międzylesia, Wawra, Rembertowa czy Anina.

Powierzchnia całego centrum wynosi ok. 27 tys. m kw., z czego znaczną część zajmuje hipermarket Real. Do dyspozycji Klientów King Cross Praga oddaje 70 punktów usługowo-handlowych, dzięki którym możliwe staje się załatwienie wielu potrzeb codziennego życia w jednym miejscu.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 315 osób reprezentujących 157 firm.

Zapraszamy do udziału !