– W odpowiedzi na oczekiwania klientów Galerii Victoria postanowiliśmy uruchomić bezpłatne połączenie autobusowe pomiędzy Placem Grunwaldzkim a centrum handlowym. Dokładamy również wszelkich starań, aby skomunikować osiedla Podzamcze oraz Piaskowa Góra z Galerią Victoria i uruchomić te połączenia zaraz po zakończeniu budowy ulicy KLD, która ma przebiegać od ronda przy ulicy 1 Maja wzdłuż potoku Sobięcinka do ulicy Wysockiego – informuje Leszek Mazurek, dyrektor Galerii Victoria.

Inicjatorzy linii podają, że autobus będzie kursował codziennie w godzinach 9.00-20.00, od poniedziałku do soboty co dziesięć minut, a w niedzielę co godzinę.

Galeria Victoria, która jest pierwszym nowoczesnym kompleksem handlowo-usługowo-rozrywkowym w Wałbrzychu i regionie, podniosła prestiż miasta i przyciąga do niego mieszkańców całego regionu.
W centrum handlowym znajduje się pierwsze w Wałbrzychu wieloekranowe kino (Cinema City), liczne restauracje i kawiarnie, a także sklepy znanych polskich i międzynarodowych marek. Deweloperem Galerii Victoria jest firma Keen Property Partners Retail, która specjalizuje się w zakupie i budowie lokalnych oraz regionalnych centrów handlowych.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 315 osób reprezentujących 157 firm.

Zapraszamy do udziału !