Aby skorzystać z usługi SkyCash, trzeba mieć telefon z dostępem do internetu. System jest niezależny od operatorów GSM i działa na większości telefonów używanych obecnie na polskim rynku.

– Frisco.pl wie, że nasi klienci to osoby mobilne, korzystające z najnowszych zdobyczy technologii. Dbamy o to, żeby osoby robiące zakupy w naszym supermarkecie miały zapewnioną bezkonkurencyjną jakość i świeżość oferowanych produktów, ale także doskonały serwis. Zapewnia go między innymi dostęp do najnowocześniejszych form płatności, co oferuje SkyCash – informuje Agnieszka Malinowska-Herra, dyrektor operacyjny Frisco.pl sp. z o.o.

– Frisco.pl reprezentuje formę zakupów idealnie dostosowaną do naszych czasów. SkyCash oferuje to samo, tyle, że w świecie płatności. Obie usługi rewolucyjnie zmieniają pojęcie wygody w robieniu zakupów, czy płaceniu za produkty i usługi – dodaje z kolei Dariusz Mazurkiewicz, dyrektor zarządzający SkyCash Poland SA.

Powszechność mobilnego internetu powoduje, że liczba zastosowań SkyCash dynamicznie rośnie. Już teraz można płacić ze SkyCash w kilku tysiącach sklepów internetowych, za bilety komunikacji miejskiej i przejazdy taksówkami.

Frisco.pl to pięć wyspecjalizowanych sklepów: Frisco, FriscoBaby, FriscoOrganic, FriscoDeli oraz FriscoAnimals, oferujących zakupy z dostawą do domu. Frisco.pl jest zintegrowaną platformą e-commerce dla producentów i dystrybutorów, łączącą najnowszą technologię internetową z nowoczesną detaliczną logistyką produktów FMCG. Sklep dostarcza zakupy z wykorzystaniem floty FriscoVanów – samochodów specjalnie przystosowanych do przewożenia żywności

 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 315 osób reprezentujących 157 firm.

Zapraszamy do udziału !