Księgarnie Matras zlokalizowane są w 70 miejscowościach Polski i w zależności od swojej powierzchni oferują od 5 tys. do 35 tys. tytułów. Matras współpracuje na stałe ze 120 księgarniami niezależnymi, zaopatruje około 100 bibliotek oraz dostarcza książki do 1500 księgarń i 1900 innych odbiorców (szkoły, instytucje publiczne, firmy) oraz współpracuje z 1500 wydawnictwami.

Solaris Center to obiekt handlowo-rozrywkowy, w którym na przestrzeni ok. 18,5 tys. mkw. powierzchni handlowej znajduje się 86 sklepów, restauracji i punktów usługowych. Zlokalizowany jest w ścisłym centrum Opola. Obiekt dysponuje parkingiem na 350 miejsc.

Projekt galerii integruje istniejący multipleks kinowy z pasażami handlowymi i restauracjami. Jedną z atrakcji, jakie twórcy Solaris Center przygotowali dla odwiedzających jest Obserwatorium Słoneczne – pierwsze na świecie obserwatorium słoneczne w centrum handlowym, umożliwiające prowadzenie ciągłych obserwacji Słońca.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 315 osób reprezentujących 157 firm.

Zapraszamy do udziału !