Nowy elektromarket ruszy 8 lutego. Zajmie powierzchnię 800 mkw. Do dyspozycji klientów zostanie oddany parking z 50 miejscami dla samochodów.

W związku z otwarciem nowej placówki mieszkańcy Końskich i okolic zyskali dostęp do ponad 20 tysięcy pozycji asortymentowych 200 marek. W ofercie marketu znajdują się najnowsze modele: telewizorów, notebooków, telefonów komórkowych jak również pralek, chłodziarek czy zmywarek. Klienci elektromarketu mogą również liczyć na fachowe doradztwo, zakupy na raty oraz transport.

Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, obecna na rynku od 8 lat. Aktualnie w ramach sieci działa 230 placówek. Marka jest obecna głównie w miastach do 100 tys. mieszkańców, gdzie jest liderem na rynkach lokalnych, oferując klientom największy wybór elektroniki użytkowej w najlepszych cenach. Poprzez aktywną ekspansję Mediaexpert jest rozpoznawalną marką elektromarketów w branży Multimedia AGD RTV w kraju. 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 315 osób reprezentujących 157 firm.

Zapraszamy do udziału !