Patrick Kurowski będzie pełnił funkcję starszego negocjatora. Urodził się w Austrii i pozostaje w ścisłym kontakcie z wieloma międzynarodowymi firmami, zwłaszcza niemieckimi, głównie z sektora logistycznego, oraz inwestorami, którzy zainteresowani są inwestowaniem w nieruchomości komercyjne w Polsce. W swojej nowej roli, Patrick Kurowski będzie odpowiedzialny za wynajem i strategie marketingowe oraz pośrednictwo przy zakupie i sprzedaży nieruchomości, jak również doradztwo dla klientów CBRE z sektora magazynowego i logistycznego.

Do działu powierzchni magazynowych i logistycznych dołączył również Aleksander Kuźniewski jako negocjator, gdzie będzie odpowiedzialny za relacje z międzynarodowymi klientami, jak również za wynajem i marketing projektów magazynowych i logistycznych na terenie całej Polski. Poprzednio pracował w firmie DTZ jako Doradca Rynku Nieruchomości, natomiast doświadczenie w logistyce zdobywał pracując dla firmy Vos Logistics jako Starszy Menedżer Floty.

Kolejnym nowym pracownikiem jest Konrad Najechalski, który został mianowany negocjatorem w dziale powierzchni biurowych, gdzie będzie wspierał zespół reprezentacji właścicieli nieruchomości. Do jego głównych obowiązków należeć będzie komercjalizacja nieruchomości biurowych oraz pozyskiwanie nowych klientów. Zanim dołączył do CB Richard Ellis, pracował w firmie HAKONA jako Specjalista ds. sprzedaży i strategii rozwoju firmy. Pracował również jako Project Manager w firmie Interbiuro.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 315 osób reprezentujących 157 firm.

Zapraszamy do udziału !