Galeria Wisła w Płocku poza podstawową funkcją handlowo-rozrywkową, coraz częściej wciela się w role promotora lokalnych działań artystycznych. Kolejnym przedsięwzięciem jest wystawa „Płockie Impresje”. Projekt zaprezentuje prace ośmiu płockich fotografików: Piotra Augustyniaka, Janka Drzewieckiego, Cezarego Dzięcielskiego, Piotra Hejke, Marka Konarskiego, Mariusza Młynarkiewicza, Katarzyny Płuciennik i Piotra Statkiewicza. To osiem spojrzeń na Płock, różniących się zarówno techniką, estetyką, kadrem, jak i podejściem do tematu.

Wystawa zorganizowana została w ramach działalności „Galerii Zewnętrznej” Płockiej Galerii Sztuki oraz we współpracy z Płockim Towarzystwem Fotograficznym i Galerią Wisła. Będzie się mieścić w salonie wystawienniczym na parterze, w pobliżu wejścia głównego do galerii.

Galeria Wisła jest pierwszym nowoczesnym centrum handlowo rozrywkowym regionu płockiego. W ciągu dwóch lat działalności ugruntowała sobie pozycję rynkową oraz zdobyła grono stałych klientów. Galeria posiada w swojej ofercie ponad 120 sklepów i punktów usługowych. Ofertę handlową uzupełniają w tym przypadku punkty rozrywkowe i gastronomiczne: kino, kręgielnia, kawiarnie i restauracje. Projekt i funkcjonalność obiektu zostały docenione przez grono ekspertów poprzez nominacje do nagród EuropaProperty CEE Retail Real Estate Awards, a także Shopping Center Awards 2009, zdobywając tytuł Najlepszego Centrum Handlowego w kategorii Duże Centrum Handlowe. Galeria zdobyła również tytuł „Wydarzenie Roku 2008” w kategorii "Gospodarka" w Plebiscycie Tygodnika Płockiego "Z Tumskiego Wzgórza".
 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 315 osób reprezentujących 157 firm.

Zapraszamy do udziału !