Wolne pozostaje blisko 4 tys. mkw. pow.

Podczas walentynkowej akcji marketingowej w centrum handlowym Sosnowiec Plaza na zakochanych czeka główna atrakcja eventu, tj. konkurs taneczny z nagrodami. Do wygrania jest suknia ślubna i garnitur o wartości 3 tys. zł. Nagrodą za drugie miejsce jest ślubna sesja plenerowa dla nowożeńców. Na tym nie koniec niespodzianek.

Walentynkowa Gala Ślubna to także warsztaty taneczne dla nowożeńców i gości weselnych, pokazy tańca w wykonaniu Szkoły Tańca Makielak, prezentacja najnowszych trendów sukien ślubnych i garniturów, pokazy mody wieczorowej, pokazy wizażu i fryzur ślubnych, prezentacja dodatków weselnych i ozdób kwiatowych.

W trakcie trzydniowej imprezy będzie można także uczestniczyć w wystawie zabytkowych samochodów i limuzyn ślubnych. Dodatkowo w Sosnowiec Plaza pojawi się Walentynkowe Studio Foto dla zakochanych par, prezentujące zdjęcia z sesji ślubnych.

Na wszystkich klientów centrum handlowego w dniach 12-14 lutego będzie czekać promocja. Wystarczy zrobić zakupy za min. 50 zł, by móc odebrać walentynkowy prezent dla swojej „drugiej połówki”. Dodatkowo w Dniu Zakochanych wszystkie pary otrzymają walentynkowe łakocie.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 315 osób reprezentujących 157 firm.

Zapraszamy do udziału !