– Bardzo nas cieszy fakt, że proces komercjalizacji przebiega zgodnie z planem i w miesiącu marcu przekroczymy już 80 proc. wynajętej powierzchni – mówi Daniel Słuchocki, viceprezes ds. komercjalizacji i administracji w Star Europa. – Jednocześnie zapewniamy, że projekt jest realizowany bez opóźnień i otwarcie w 3 kwartale 2012 roku nie jest w żaden sposób zagrożone – dodaje.

Na liście najemców którzy już wcześniej podpisali umowy najmu są m.in.: Grupa Inditex i Grupa LPP, C&A, NFI Empik Media & Fashion, perfumeria Douglas, Venezia, Prima Moda i Promod. – Podpisana został również umowa z operatorem kinowym Helios, który uruchomi w kompleksie swój wzorcowy multipleks – mówi Słuchocki.

Budynek City Center Rzeszów powstaje w ścisłym centrum Rzeszowa na 3-hektarowej działce. Będzie miał 135 tys. mkw. powierzchni i 45 metrów wysokości. Teren, na którym się znajdzie, to jedna z najdroższych działek inwestycyjnych w Polsce. Ryszard Podkulski, inwestor projektu, nabył ją za niebagatelną kwotę 173 mln zł. Realizacja przedsięwzięcia pochłonie dalsze 300 mln zł. Część handlowa budynku zajmie trzy najniższe kondygnacje, gdzie pojawi się ponad 200 sklepów i punktów usługowych. Nad częścią handlową pojawią się dwa poziomy parkingów na 1,2 tys. aut. Dodatkowo w ramach przedsięwzięcia powstanie hotel ze 120 pokojami w standardzie trzech gwiazdek, centrum konferencyjne, powierzchnie biurowe klasy A, klub fitness, klatki do sqasha oraz spa.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 315 osób reprezentujących 157 firm.

Zapraszamy do udziału !