Już w środę, 2 lutego ok. godz. 16.30 na scenie w Pasażu Grunwaldzkim wystąpi zespół muzyczny i zabrzmią tradycyjne dźwięki muzyki chińskiej. Tego dnia będzie można spotkać się z muzykami i porozmawiać z nimi o ich pasji.

Będzie to przedsmak tego, co czeka wszystkich zainteresowanych na uroczystych obchodach Chińskiego Nowego Roku organizowanych w Multikinie 3 lutego (czwartek) o godz. 19.00. Organizator przygotował na tę okazję specjalny chiński poczęstunek, pokaz tańca lwa, koncert tradycyjnej muzyki chińskiej w wykonaniu prof. Zhao Yanfang, pokaz walki gong fu w wykonaniu Yang Guangbo i Ru Junqiang, ceremonię parzenia herbaty oraz projekcję filmu "Hero".

Centrum handlowo-rozrywkowe Pasaż Grunwaldzki to jeden z największych obiektów tego typu we Wrocławiu i jednocześnie największy ze zrealizowanych projektów Echo Investment. Na powierzchni ok. 130 tys. mkw. znalazło się blisko 200 sklepów i punktów usługowych oraz 11-salone kino. Klienci mają do dyspozycji wygodny parking dla 1400 samochodów. Obiekt został zaprojektowany przez polską pracownię architektoniczną Mofo, na podstawie koncepcji opracowanej przez międzynarodowe biuro Chapman Taylor.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 315 osób reprezentujących 157 firm.

Zapraszamy do udziału !