W najbliższy weekend, 4-6 lutego pod fontanną w warszawskiej galerii Blue City odbędzie się Kiermasz Różnorodności, w ramach którego dla klientów centrum handlowego dostępne będą najróżniejsze przedmioty codziennego użytku – m.in. bibeloty dekorujące półki, kredensy, stoły i stoliki.

Podczas trwania imprezy „zakwitną” kwiaty z osiki, „ożyje” znana w świecie ceramika bolesławiecka, zabłyśnie polski bursztyn i kryształowa biżuteria, a wyroby czekoladowe osłodzą spędzone w centrum chwile.

Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City to unikalny w skali kraju projekt centrum czwartej generacji, łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 200 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 315 osób reprezentujących 157 firm.

Zapraszamy do udziału !