To dobra prognoza dla rynku centrów handlowych w naszym kraju, biorąc pod uwagę, że w minionym roku oddano do użytku zaledwie 550 tys. mkw., co oznacza spadek o 43 proc. względem roku 2009, kiedy to na rynku powiło się ponad 900 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni handlowej.

W ramach swojego wystąpienia w trakcie konferencji Shopping Center Forum & Awards 2011, Marek Paczuski omówi wpływ kryzysu finansowego na polski rynek, przedstawi nowe warunki kredytowania inwestycji oraz perspektywy powrotu na ścieżkę wzrostu w branży centrów handlowych w Polsce.

Marek Paczuski posiada duże doświadczenie zdobyte w branży nieruchomości zarówno w Polsce oraz regionie Europy Centralnej i Wschodniej. Był zaangażowany w takie projekty branży retail, jak: Osowa Gdańsk, Kometa Toruń, Tulipan Łódź, Centrum Sosnowiec, Saturn Janki, Zielone Ogrody Elbląg, centra handlowe w Gdyni i Jeleniej Górze. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej oraz podyplomowych studiów inwestycji w nieruchomości na University of Reading.
 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 315 osób reprezentujących 157 firm.

Zapraszamy do udziału !